BELYSNING / Golvlampor / Golvlampa 11457046

nr 1145 7046

Golvlampa

"Bumling" Ateljé Lyktan, Anders Pehrson, 1900-talets andra hälft. Svart, två ljuspunkter

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 20 november 2017
kl 19:58:00

19/11 19:00:51 1      1.000 kr
20/11 17:27:01 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 nov

Retro - 50/60-tal

Läs mer om Retro - 50/60-tal